wigor-targi.comwigor-targi.com

WIELKI KIERMASZ OGRODNICZY pod IGLICĄ 2012

Wiosenna edycja Wielkiego Kiermaszu Ogrodniczego pod Iglicą 2012 odbędzie się w dniach 12-13 maja przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Kolejny raz impreza będzie połączona z Kiermaszem Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych.

Co roku Wielki Kiermasz Orgodniczy cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia i okolic.  Kilkudziesięciu wystawców prezentuje swoją ofertę przed tysiącami odwiedzających z całego regionu. 
Dodatkową zachętą jest to, iż impreza jest NIEBILETOWANA! Wstęp jest wolny dla każdego, kto zechce nas odwiedzić. Swoją ofertę zaprezentują:
-          szkółki drzew i krzewów ozdobnych
-          producenci bylin kwiatowych, kaktusów i sukulentów
-          architekci terenów zielonych
-          firmy zakładające i pielęgnujące ogrody wodne
-          producenci architektury ogrodowej
-          dystrybutorzy kamienia oraz figur ogrodowych
i wiele innych.
Każdy botanik - amator znajdzie tu coś dla siebie po wyjątkowo korzystnych cenach - nasi wystawcy udzielają specjalnych wiosennych rabatów. Można tu nabyć różności do upiększenia ogrodu, działki, tarasu czy balkonu!
Kiermasz pod Iglicą to doskonała okazja dla firm branży ogrodniczej do zaprezentowania się przed bezpośrednim klientem. Plac pod Iglicą jest znanym i często uczęszczanym traktem spacerowym. Zarówno wrocławianie, jak i turyści spędzają tu czas na wolnym powietrzu, szczególnie wiosną i latem.  Dlatego też to miejsce jest świetną lokalizacją dla naszej imprezy. W ubiegłym roku przy pięknej słonecznej pogodzie było z nami w sumie ponad 150 wystawców (około 70 specjalizujących się w ogrodnictwie oraz drugie tyle wytwórców ekologicznej żywności i lokalnego rękodzieła).  Liczbę odwiedzających szacuje się na prawie 20 tysięcy osób!
Zapraszamy do spędzenia z nami kolejnego majowego weekendu!

Czekamy na Was w dniach 12-13 maja!

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych wynajęciem powierzchni wystawienniczej zapraszamy do kontaktu z organizatorem:

Agencja Reklamowa WIGOR
tel./fax: 71 359 62 71
e-mail: office@wigor-targi.com

Dział Sprzedaży:
tel./fax: 71 359 62 76
e-mail: handlowiec@wigor-targi.com

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl