wigor-targi.comwigor-targi.com

Festiwal Psa i Kota (atrakcje, konkursy)

Festiwal Psa i Kota w nowym wymiarze!


W jubileuszowej edycji targów czeka Was wiele atrakcji. Przypominamy o stałych punktach programu i informujemy o nowościach!

UWAGA! Od 1 czerwca ruszają konkursy towarzyszące FESTIWALOWI PSA I KOTA na jubileuszowej 10-tej edycji targów Zoo-Botanica (2-4 września, Centrum IASE w kompleksie Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław).

W tym roku przygotowaliśmy aż 3 nowe atrakcyjne konkursy:

- TOP MODEL to konkurs dla psów i kotów w najciekawszych przebraniach i stylizacjach! :)
Od 1 czerwca do 16 sierpnia można nadsyłać zdjęcia przedstawiające czworonogi w ciekawych i intrygujących stylizacjach. Wypełniony formularz zgłoszeniowy (na dole strony) należy wraz ze zdjęciem pupila przesłać na adres konkurs@wigor-targi.com (z dopiskiem w tytule TOP MODEL).
Zdjęcia zostaną opublikowane na profilu ZOO-BOTANIKI na Facebooku pod adresem www.facebook.com/ZooBotanica. Spośród zgłoszonych zdjęć zostanie wybranych 10 najlepszych, których autorzy i bohaterowie wystąpią na żywo w Finałowym Pokazie Konkursu TOP MODEL na targach ZOO-BOTANICA w niedzielę 4.09.2011 w Centrum IASE w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu. Tytuł TOP MODEL w obu kategoriach zostanie przyznany przez komisję oceniającą pokaz. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i atrakcyjne nagrody dla uczestników i ich właścicieli!

Patronat nad konkursem TOP MODEL objął    ,
na którego łamach zostaną opublikowane nagrodzone zdjęcia.

 

 - SUPER PUPIL to konkurs na najciekawsze opowiadanie o bohaterskich wyczynach psów i kotów!!
Formularz zgłoszeniowy konkursu (do pobrania na dole strony) oraz opatrzoną imieniem i nazwiskiem autora pracę o objętości maksymalnie 2 stron A4 należy nadesłać na adres konkurs@wigor-targi.com z dopiskiem SUPER PUPIL. Termin nadsyłania prac to 16 sierpnia. Dwie zwycięskie historie (jedna w kategorii kot, druga – pies) zostaną opublikowane. Na autorów najlepszych prac i ich czworonożnych bohaterów czekają również atrakcyjne nagrody!

Patronat nad konkursem objął Magazyn

Ponadto, jak co roku Konkurs na Najsympatyczniejszego Psa i Kota Nierasowego! W sobotę 3.09. odbędą się zgłoszenia i prezentacje kotów nierasowych, w niedzielę 4.09. – psów nierasowych. Do wygrania fantastyczne nagrody!

PANEL WETERYNARYJNY - cykl prelekcji lekarzy weterynarii i specjalistów z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Tematy, na które wypowiedzą się nasi specjaliści to m.in, rasy psów i kotów, warunki rejestracji i prowadzenia hodowli, cykl hodowlany, pediatria, żywienie i pielęgnacja, profilaktyka i szczepienia, sterylizacja psów i kotów.


PORADY BEHAWIORYSTYCZNE -   dr Agnieszka Janeczek wygłosi prelekcje na temat najczęstszych problemów w zachowaniu psów (sobota) i kotów (niedziela) oraz opowie o  sposobach ich rozwiązywania. 
 

POKAZY:
• Agility i posłuszeństwo psów - Osrodek Szkoleniowy Tatar i Czerniejewski
• Strzyżenie psów
• Prezentacja legowisk

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na konkursy i odwiedzenia nas na targach!

 Pliki do pobrania:
Regulamin konkursu TOP MODEL 2011 (0.05 MB)
Zgłoszenie do konkursu TOP MODEL 2011 (0.03 MB)
Regulamin konkursu SUPER PUPIL 2011 (0.04 MB)
Zgłoszenie do konkursu SUPER PUPIL 2011 (0.03 MB)
Regulamin konkursu POKAZY MISTRZÓW 2011 (0.04 MB)
Zgłoszenie do konkursu POKAZY MISTRZÓW 2011 (0.03 MB)

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl