wigor-targi.comwigor-targi.com

BUD-ECO 2011, Konferencja DDE I OZE

Od czwartku 17.11 2011 biuro Agencji będzie przeniesione do RCTB. Prosimy kontaktowac się z nami pod numerami telefonów:
- tel. kom.: 0048 506 616 907 – Waldemar Sieczka  - Specjalista ds organizacji imprez - tel. kom.: 0048 784 910 195 – biuro targów i konferencji
Do zobaczenia na BUD-ECO !

Agencja WIGOR

 

 II Targi Budownictwa Ekologicznego i Energooszczędnego
BUD-ECO
18-20 listopada 2011
RCTB  przy Hali Stulecia, Wrocław

 

  IMPREZA POD HONOROWYM PATRONATEM

PREZYDENTA MIASTA WROCŁAWIA RAFAŁA DUTKIEWICZA

MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO RAFAŁA JURKOWLAŃCA

 

Zapraszamy na drugą już edycję targów BUD-ECO. Jest to impreza kierowana do przedstawicieli zajmujących się szeroko pojętym budownictwem ekologicznym.  Projekt ma być odpowiedzią na rosnące w naszym kraju zainteresowanie budownictwem pasywnym i ekoenergetycznym. W ramach tego wydarzenia swoją ofertę prezentować będą projektanci domów pasywnych lub niskoenergochłonnych, producenci energooszczędnej stolarki budowlanej oraz termoizolacji, technik grzewczych, urządzeń helioaktywnych, takich jak: kolektory słoneczne, czy nowatorskich systemów uzdatniania wody. Przedstawimy ofertę producentów i dystrybutorów urządzeń energooszczędnych oraz elementów i kompleksowych rozwiązań budowlanych do domów pasywnych.

Impreza skierowana głównie do profesjonalistów jest doskonałą okazją do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami oszczędzania energii, ale oczywiście każdy odwiedzający targi może uzyskać szereg informacji i porad, jak ograniczyć zużycie tak cennej energii. Wystawcy, oprócz prezentowania swoich produktów i pomysłów na energooszczędność, i ekologię, podpowiedzą, jak inwestować w odnawialne źródła energii i gospodarować odpadami.

  


KONFERENCJA przy targach BUD-ECO 2011
18-19 listopada


Drugiej edycji Targów towarzyszyć będzie konferencja Dolnośląski Dom Energooszczędny (18-19.11.2011). Honorowy patronat nad Konferencją objął Prorektor ds. Badań Naukowych i Współpracy z Gospodarką Politechniki Wrocławskiej Prof. dr hab. inż. Eugeniusz Rusiński oraz Dziekan Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej Prof. dr hab. inż. Maciej Chorowski. Celem konferencji jest prezentacja obecnego stanu wiedzy na temat ekologicznego i energooszczędnego budownictwa oraz dzięki połączeniu z targami – umożliwienie bezpośredniego kontaktu przedstawicieli środowiska akademickiego z reprezentantami firm promujących innowacyjne rozwiązania na rynku.
Połączenie dwóch inicjatyw w jedną imprezę gwarantuje satysfakcję wystawców i odwiedzających. Wspólnie chcemy promować innowacyjne i efektywne  rozwiązania w budownictwie. Szczegóły konferencji: www.dde.wroc.pl.

Organizatorzy:

               


Zapraszamy do kontaktu z nami

WIGOR Agencja Reklamowa
ul. Sokolnicza 34-38, 53-660 Wrocław
tel./fax: +48 71 359-62-71, +48 71 359-08-51
e-mail: office@wigor-targi.com
www.wigor-targi.com

 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl