wigor-targi.comwigor-targi.com

WEEKEND WĘDKARSKI 2010 r.

Jesteś zapalonym wędkarzem? Już nie możesz doczekać się sezonu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję spędzenia ostatniego weekendu marca w gronie innych wędkarzy: zarówno profesjonalistów jak i hobbystów. Weekend wędkarski , który odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia w dniach 27-28 marca, to propozycja spędzenia czasu w towarzystwie innych fascynatów wędkarstwa oraz okazja do zaopatrzenia się w najnowszy sprzęt tuż przed otwarciem sezonu.
Przez dwa dni trwania imprezy zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapoznać się z nowościami rynkowymi i wziąć udział w pokazach, projekcjach filmowych i spotkaniach z mistrzami wędkarstwa. W programie WEEKENDU przewidziano:
- prezentacja stanowisk karpiowych
- pokazy produkcji kulek proteinowych
- pokaz armatek do wystrzeliwania zanęt
- pokazy filmów o tematyce wędkarskiej
- pokazy spinningu
- spotkania i dyskusje ze znanymi wędkarzami
- konkursy dla zwiedzających!
To jedyna taka impreza na Dolnym Śląsku! Nie możesz jej przegapić. WEEKEND WĘDKARSKI to nie tylko szansa dla firm, hurtowni czy sklepów na prezentację oferty, ale także miejsce bezpośredniej sprzedaży produktów i usług. Jeśli planujesz zakupić nowy sprzęt taki jak wędki, spławiki, kołowrotki lub masz zamiar zaopatrzyć się w strój wędkarki czy nawet profesjonalny sprzęt pływający, to WEEKEND jest doskonałą do tego okazją! Wrocław to idealne miejsce do prezentacji swoich produktów. Dolny Śląsk to chłonny i prężnie rozwijający się rynek.
Zapraszamy wszystkich, którzy fascynują się tym sportem od lat oraz tych, którzy dopiero raczkują! Pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt i nauczymy wędkarskich sztuczek! Nie ważne, czy interesuje cię wędkarstwo gruntowe, czy spinningowe, czy marzysz o złowieniu ogromnego karpia, czy raczej wolałbyś powalczyć na morzu z tuńczykiem. U nas znajdziesz to, czego szukasz!   
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji targów i wystaw jesteśmy w stanie zaoferować branży imprezę na najwyższym poziomie! Nie przegap takiej okazji! Odwiedź koniecznie Halę Stulecia w ostatni weekend marca i weź udział w wyjątkowym święcie dolnośląskiego wędkarstwa.   
 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl