wigor-targi.comwigor-targi.com

Centrum Murator Expo - Warszawa


Centrum Targowe MURATOR EXPO
w Rodzinnym Centrum Handlowym BLUE CITY
Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa


Centrum Targowe usytuowane jest na 3 piętrze Galerii Handlowej Blue City. Dla Wystawców dostępna jest winda towarowa (wymiary: 5 x 5 m, wysokość 2,5 m; udźwig 8 ton). Powierzchnia Centrum sięga blisko 4,5 tys.m2. Zdecydowaną większość, aż 3 820 m2 stanowi powierzchnia wystawiennicza.

Centrum dysponuje pomieszczeniami biurowymi: biurem targów oraz prasowym, a także dwiema salami konferencyjnymi. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego wynajmu 2 dużych lub 4 małych sal - w zależności od potrzeb klienta.

Centrum wyposażone jest w odpowiednie zaplecze techniczne. Specjalnie dla wygody naszych klientów zainstalowaliśmy Internet bezprzewodowy, z którego można korzystać na terenie całej hali wystawienniczej, w biurach, a także w salach konferencyjnych. Nowością jest "Klub Wystawcy", który znajduje się na 4 piętrze. Może on być miejscem spotkań lub wypoczynku.

Cały budynek wyposażony jest w system monitoringu oraz klimatyzację. Ponad to Centrum Targowe przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Centrum Targowego usytuowane jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym, przy rondzie Zesłańców Syberyjskich, łączącym największe arterie komunikacyjne Warszawy. Centrum znajduje się w odległości 9 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina i 0,5 km od kolejowego i autobusowego Dworca Zachodniego. Do Blue City dojeżdżają bezpłatne autobusy z Centrum Warszawy.

Dysponujemy 3 000 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych, w tym 1000 na parkingu strzeżonym, a także 30 miejscami dla autokarów. Na terenie kompleksu Blue City znajdą Państwo ponad 17 punktów gastronomicznych o bardzo zróżnicowanym menu, lecznicę, salę zabaw, gdzie można oddać pod fachową opiekę swoje najmłodsze pociechy.

Dzięki tak różnorodnej ofercie Blue City odwiedza około 40 tysięcy klientów w ciągu weekendu.

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl